Volné šití

HODINOVÝ KURZ VOLNÉHO ŠITÍ – NOVINKA NA VAŠE PŘÁNÍ !!!

TRVÁNÍ KURZU: 14.9. – 14.12.2017
DEN A ČAS: čtvrtek:   9.00 – 15.00 hod.
POČET ÚČASTNÍKŮ: max. 4 na 1  vyučovací hodinu
CENA: 150 Kč / hod.

POPIS: Nový kurz pro ty, kdo nemohou chodit pravidelně anebo potřebují přijít už jen občas, či pomoc ušít obtížnější detaily svých projektů od lektorky.  Máte nově možnost si dopředu rezervovat místo v kurzu na jeden či více termínů a na počet hodin dle vašeho přání a možností s tím, že lektorka bude v dílně a se vším vám pomůže jako při běžných kurzech. Poprvé si budete rezervovat místo pomocí nového rezervačního systému úplně sami. Šít můžete naprosto cokoliv ;o)

LEKTORKA: Dana Ryglová

Rezervační systém:

Na odkazu níže naleznete rozvrh volného šití. Po rozkliknutí se Vám zobrazí kalendář. V případě, že se chcete zapsat na určitý den a čas, musíte v pravé horní části zvolit "Přihlásit". Nabídne Vám možnost "Vytvořit nový uživatelský účet". Zde vyplníte povinné pole s informacemi a poté zvolíte možnost "Vytvořit". Nasměruje Vás zpět na podrobný rozvrh volného šití a zde už si můžete rezervovat libovolný termín, který je k dispozici ("kliknout" na modrý slot s časem a ve spodní části zvolit možnost "Nová rezervace"). Po těchto krocíh Vám stránka oznámí, že Vaše rezervace byla úspěšná a na emailovou adresu, kterou jste zadali, Vám přijde potvrzení. V případě, že jste si již uživatelské jméno vytvořili, při další rezervaci stačí zvolit možnost přihlásit se, vyplnit do pole uživatelské jméno a již může proběhnout rezervace. 
Na jeden časový úsek (1 vyučovací hodinu) se mohou přihlásit maximálně 4 osoby. V případě, že chcete šít déle něž 1 hodinu, je nutné si rezervovat následující slot. Příklad: Chci šít 2 hodiny od 9:00 do 11:00 hod. Rezervuji si tedy místo ve slotu s časovým úsekem 9:00 - 10:00 hod i v úseku 10:00 - 11:00 hod (tzn. musí proběhnout 2 rezervace 2 slotů). 
Pro zrušení rezervace je nutné se opět přihlásit pod Vaším uživatelským jménem, které jste si vytvořili. Naleznete v rozvrhu den a čas, který máte rezervovaný a po rozkliknutí slotu se Vám zobrazí ve spodní části Vaše jméno, email a den vytvoření rezervace. Vedle těchto informací se nachází tato ikona  ,díky které můžete rezervaci změnit nebo smazat. Pro mobilní verzi se tento systém liší jen vzhledově, princip a postup je ale stejný.
Platba za kurz probíhá hotově na místě.
Prosíme Vás, aby vytvoření rezervace a zrušení rezervace probíhalo včas. To znamená minimálně den předem. Děkujeme :)

Zda se vyskytne nějaký problém, nebo máte dotazy k přihlašování a odhlašování, kontaktujte nás na emailu kurzysiti.plzen@seznam.cz

http://www.supersaas.cz/schedule/Kurzy_siti_Plzen/Volne_siti_Kurzy_siti_Plzen